Оди Среќен Деца Патување Послужавник - Лесно Придава на Авион & Воз Фах Маси! Лесен, Здрав, Лесен за Чистење & Stow Патување Лента

Оди Среќен Деца Патување Послужавник - Лесно Придава на Авион & Воз Фах Маси! Лесен, Здрав, Лесен за Чистење & Stow Патување Лента

Това е достапна
DEN 263.76
Количината на стоката:

ДЕТЕ & ХРАНА БЕЗБЕДНО : Направен со BPA-free, ПВЦ-бесплатно, phthalate-слободна, безбедна храна ABS пластика.Вклучува отстранлив, храна безбедно, лесен за чистење, grippy силикони лагер — јадете & игра на чиста површина.НИЕ ГО ДОБИЕ.Патување со деца работа!Наоѓање на добри алтернативи на екранот време И репродуктивните-слободни површини додека патуваат е тешко!Нека Оди Среќен Патување Фах помош — им даде на децата чиста, содржани простор да се игра, да креирате и да јаде во воздухот.КАРАКТЕРИСТИКИ : ДЕТЕ & ХРАНА БЕЗБЕДНО : Направен со BPA-free, ПВЦ-бесплатно, phthalate-слободна, безбедна храна ABS пластика.Вклучува отстранлив, храна безбедно, лесен за чистење, grippy силикони лагер — јадете & игра на ЧИСТА површина.ИЗГРАДЕН ЗА ИГРА : 15 x 11" фирма послужавник и се зголеми границата нуди децата свои посебни СОДРЖАНИ простор да се игра и да се создаде со она што ги држи ангажирани.ABS пластика површина, исто така, функционира како сува избрише табла со повеќето не-токсични сува избрише маркери.ЛЕСНО ДА се СПАКУВААТ : На лесни (1 LB) не се гужва дизајн лизга лесно во ранци или пренесувајте-ons, само како лаптоп.Drawstring складирање торба вклучени.Не се наменети за во автомобил патување.ДИЗАЈНИРАН ЗА РАЗУМОТ : На grippy дното површината и изборни прилагодливи на рака им помогне на послужавник остане стави на авионот & воз фах маси.Нема повеќе храна, играчки, боички, итн.на yucky подови!Нема собрание потребно.ЕДНОСТАВЕН и ЕЛЕГАНТЕН : Само затоа што тоа е за деца не значи дека тоа не може да биде стилски.Дали ќе се спомене тоа функционира одлично дома и за возрасни премногу?Родител и патент одобрени!Мислам дека едноставно и оди среќен!ЦВРСТА ПОВРШИНА НЕ СЕ НАМЕНЕТИ ЗА УПОТРЕБА ВО АВТОМОБИЛИ ИЛИ КАМИОНИ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата