Zegoo Волна Newsboy Шапка Beret Капа Ivy Капи за Жени и Мажи

Zegoo Волна Newsboy Шапка Beret Капа Ivy Капи за Жени и Мажи

Това е достапна
DEN 286.80
Количината на стоката:

Увезени.Еластична затворање.Димензии : Обем : 22.05-22.83 инчи / 56-58cm (Прилагодливи еластична бенд); Шапка Длабоко : 4.92 инчи / 12.5 cm; гребенот ширина : 6.7"(17cm); lenght : 2.2"(5.6 cm).Класичен Newsboy шапка ,сликар капа.Волна Мешавина.И мажите и жените можат да носат.Со еластична бенд.Капи се полека станува дневна додаток за повеќе и повеќе модерни господа, ова newsboy капа е совршена дневна капа со било облека!Оваа капа е подеднакво прилагодуваат кон завршување и паметни и секојдневен изглед.Тоа е добро со пар тоа да тексас кошули, тенок-одговара панталони, џерси т-маици и фармерки.Тоа е и добро со чисто и формална облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата