Mesh Скокачки Перење Забавува 2 Пакет Мрежа Попречува за Перење Расклопна Перење Кошница со Страна Џеб Трајни Носат Справува со Голема Перење Hambers за Детска Соба, Кол?

Mesh Скокачки Перење Забавува 2 Пакет Мрежа Попречува за Перење Расклопна Перење Кошница со Страна Џеб Трајни Носат Справува со Голема

Това е достапна
DEN 455.76
Количината на стоката:

Голем Капацитет : 14 x 13 x 24 инчи (L x W x H).Fiodrimy е pop-up перење кошница е доволно голем да содржат вреди една недела на валкана облека или голем простор организатор кои се користат во дневната соба, спална соба, бања, бебе соба соба, колеџ ученичкиот дом, кампување, хотел или патување.Здрав & Дише : Оваа Мрежа Перење Забавува со здрав и двојно крои рачки, посилни полиестер мрежа, високо-јаглероден челик рамка за да се направат цврсти и издржливи, лесно се држи до 50lbs и трае подолго.Својата мрежа конструкции направи перење забавува дише за да се елиминира перење мириси и влага.Расклопна Дизајн : за Разлика од гломазна пластични перење кошеви или повеќе структурирана попречува, pop-up перење попречи е дизајниран да биде расклопна.Се појавува право отвори andb лесно да се затвори за простор.Многу корисна како секојдневна забавува дома, како и патување забавува за оние моменти кога остануваш повеќе дена во хотел, роднини, или други прошири далеку од дома ситуации.Повеќе намени : што е Нашата пренослив перење торби, не само за валкани за перење!Тие може да се стави во расадник или соба и се користат за складирање на играчки во голем избор за деца, тинејџери и возрасни.Идеален за дневна соба, спална соба, бања, бебе соба соба, колеџ ученичкиот дом, кампување, хотел или патување.Корисни страна џеб е вклучена за перење essentials, детергент и фен листови.Задоволството на клиентите : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе го реши вашиот проблем многу брзо, и да се обезбеди 90 дена гаранција.Ние имаме намера да се обезбеди најдобрите елементи и клиент сервис на.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата