1x Замена за Chevrolet Nameplate Амблем Значка Сјајни ABS за Chevrolet Гм 2500HD 3500HD Silverado Сиера (Хром)

1x Замена за Chevrolet Nameplate Амблем Значка Сјајни ABS за Chevrolet Гм 2500HD 3500HD Silverado Сиера (Хром)

Това е достапна
DEN 455.76
Количината на стоката:

пакет содржи : 1x Замена за Chevrolet Nameplate Амблеми.Големина : околу 13 1/2 инчи долго.Само лепило, кора и се држи,лесно да се стави на вашето возило.Пред да се инсталира ,ве Молиме да користите детергент или алкохол за чистење на површината на целта и имајте чиста и сува. 100% сосема 3 D нови и Направени со висок квалитет пластичен Материјал. 1x Замена за Chevrolet Nameplate Амблем Значка Сјајни ABS за Chevrolet Гм 2500 HD 3500 HD Silverado Сиера (Chrome).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата