10 Парчиња Сублимација Монета Чанта DIY Празно Козметичката Торбичка Мала Симпатична Монета Чанта преносот на Топлината Козметички Платно Торба со Патент за Дами Де

10 Парчиња Сублимација Монета Чанта DIY Празно Козметичката Торбичка Мала Симпатична Монета Чанта преносот на Топлината Козметички

Това е достапна
DEN 359.76
Количината на стоката:

Патент затворање.Издржлив материјал : оваа мала паричка чанта е изработен од полиестер материјал, со висока цврстина, издржливост, мазна површина, и удобно да се допре.Преносот на топлината дизајн : diy рачно изработени, може да се пренесува шема на пакет површината со термички трансфер на технологија, и чувство на хиерархија е посилен, со патент дизајн, тоа е лесно да се извади и може подобро да ја заштитите предмети од кои се изгубени; ве Молиме имајте во предвид дека ова е празен монета чанта без слика.Разни користи : сублимација монета чанта може да собере пари, банкноти, банкарски картички и сл.; Тоа, исто така, обезбедува соодветен простор за чување на дами " козметика.Лесен и различни големини, мора да се има за патување : големината на празни козметички кеси е разновидна, со различни големини за вашиот избор, многу погодна за излегување на датум и одмор, тоа може да се стави во чанта или држат во рака, многу убава декорација.Доволно количество : 10 парчиња слатки монета purses се вклучени во пакетот, па вие не мора да се грижите за оштетување за време на секојдневна употреба,многу погодна како празник подароци за мајки, жени и деца.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата