INJORA РК Метални Тешки-Должност Вози Јама за Полнење за 1/10 РК Роботот Автомобил Axial SCX10 90046 AXI03007 TRX-4 Redcat Gen8 D90 TF2,2 парчиња

INJORA РК Метални Тешки-Должност Вози Јама за Полнење за 1/10 РК Роботот Автомобил Axial SCX10 90046 AXI03007 TRX-4 Redcat Gen8 D90

Това е достапна
DEN 503.76
Количината на стоката:

Високо симулирани изглед, лесно да го инсталирате и издржливи во употреба.Тешки-Должност дизајн, намалување на стапка на неуспех,мазна пренос кога се работи. 2 видови на диск вратило комбинација, подобро да ги задоволат потребите на РК ентузијасти.За TRX-4 вклучува : 81-110mm+102-150mm.Одговараат за 1/10 РК Роботот Автомобил Axial SCX10 90046 AXI03007 TRX-4. Големина : За TRX-4.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата