Omix-Ада 18887.43 Рачен Менувач Кластер Опрема Имајќи

Omix-Ада 18887.43 Рачен Менувач Кластер Опрема Имајќи

Това е достапна
DEN 907.20
Количината на стоката:

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 3.0 " L X3.0 " W X1.25 " Х. Земја На Потекло : Јапонија.Пакет Тежина : 0.65 Lbs.OMIX со гордост ги нуди сите делови што треба да се задржи вашата Willys/Џип работи како нов со стандардите за квалитет, дека секогаш ги исполнуваат или надминуваат оние од фабриката дел.Оваа замена рачен менувач табла рачка на задната имајќи вклопува 88-95 Wrangler YJ, 97-99 Wrangler TJ, 88-99 Cherokee XJ, 93 Grand Cherokee ZJ и 88-92 Comanche МЈ модели опремени со AX15 5-брзини мануелен преноси.Се продаваат поединечно.Го заменува OE 83506080.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата