Vornado VHEAT Гроздобер Метал Грејач, Гроздобер Бела

Vornado VHEAT Гроздобер Метал Грејач, Гроздобер Бела

Това е достапна
DEN 3839.76
Количината на стоката:

ТОПЛИНА ПОИНАКУ — Нежно топлина сите во воздухот во мала до средна големина соба преку вител циркулацијата на воздух, без користење на интензивната топлина, слично како принудени воздух печка работи, само во помал обем.ГРОЗДОБЕР СТИЛ — Класичен метал дизајн инспириран од оригиналниот Vornadofan од 1945 година. ТОПЛИНА ЕФИКАСНО — Прилагодете го вашиот комфорт со 2 топлина settings (Ниска/750 W, Висок/1500 W) и прилагодливи термостат да се прилагоди на топлина за производство и потрошувачка на енергија.ТОПЛИНА БЕЗБЕДНО — Напредни безбедносни карактеристики вклучуваат совет-над заштита и автоматска безбедност shut-исклучување на system за грижете се-слободна употреба.ЧУВСТВУВАТЕ ПОДДРШКА, Поддржан од страна на 5-година и поддржан од страна на клиентите тим со седиште во Andover, К.С.Изграден за да се исполнат U. S. напон барања.Уверение, безбедност-тестиран, и warrantied за употреба само во U. S. Вклучени Компоненти : Vheat.Сопственикот Водич.Боја : Гроздобер Бела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата