Pentair 194997 Машински Орев Замена Базен и Спа Филтерот

Pentair 194997 Машински Орев Замена Базен и Спа Филтерот

Това е достапна
DEN 241.20
Количината на стоката:

Земја На Потекло : Сад.Број На Модел : 194997. Објектот Пакет Димензии : 2.399999997552" L x 1.699999998266" W x 1.299999998674" H. Точка Пакет Тежина : 0.149999999874211 lb.Како глобален лидер во базен, спа & водни опрема, Pentair има изградено репутација како иновација лидер, обезбедување на високи перформанси, сигурни и енергетски ефикасни производи кои базен сопственици & ОПЕРАТОРИ може да зависи да ги направат своите базени повеќе покани, полесно да се одржува & вонредна од најмалите дворот базен за најголемата вода средини.Дел# : 194997 орев fns/изолирани spl.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата