Wacoal Жените Underwire Спортски Градник

Wacoal Жените Underwire Спортски Градник

Това е достапна
DEN 984.00
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 80% Најлон, 20% Spandex.Увезени.Рака Мие Само.Underwire спортски градник за високо влијание вежбање.Чаши со скриена внатрешна прашка за дополнителна поддршка во G и H првенство големини.Надвор underwire рамка ги држи градите за движење на минимум.Влага-wicking ткаенина помага да се задржи на кожата сува.Mesh назад помага да се задржи на кожата кул за време на тренингот.Затвори-ја поставите назад ремени со слајд-и-кука прилагодување.Underwire спортски градник за високо влијание активности.Две-ply ткаенина чаши.Чаши со скриена внатрешна прашка за дополнителна поддршка во G и H првенство големини.Надвор underwire рамка ги држи градите за движење на минимум.Влага-wicking ткаенина помага да се задржи на кожата сува.Mesh назад помага да се задржи на кожата кул.Затвори-ја поставите назад ремени со слајд-и-кука прилагодување.Дизајниран да се одржи кадифен, мека ткаенина директно против нашата кожа, и underwire е од надвор, за да се спречи chafing, за врвен комфор.Спортски градник нуди голема контрола, поддршка и утеха за вежбање или како вашиот секојдневен градник .Грижа - Рака мие топло, се Мијат бои одделно,се Користи не-хлор кајгана само кога е потребно, Висат да се исуши, не железо, не сува чиста.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата