FIVESTARFLEX FLEX 5PKT NOTEPROTECTR

FIVESTARFLEX FLEX 5PKT NOTEPROTECTR

Това е достапна
DEN 95.76
Количината на стоката:

Пет ѕвездички Flex Note Protector Јазичиња Divider, 9 3/4" x 11 1/2", Избрани Бои, 5 Pack Карактеристики Врзивно Организација Dividers се јазичиња и работат одлично за одделни трудови во врзивно средство.Користете вклучени лепило labels to насловот секој divider.Совршено решение за организирање на трудови за повеќе субјекти во еден врзивно средство.Заштита на Трудови Note Protector dividers имаат јасно пластика пред да се задржи трудови безбедни од абење.Се лизга во вашите документи да ги задржи безбеден од случајно spills, отпечатоци smudges и повеќе.ТРАЕ ЦЕЛАТА ГОДИНА.ЗАГАРАНТИРАНА!*.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата