SweatyRocks Жените Комплетна Поштенски Долг Ракав Drawstring Качулка Sweatshirt Култури Блузи

SweatyRocks Жените Комплетна Поштенски Долг Ракав Drawstring Качулка Sweatshirt Култури Блузи

Това е достапна
DEN 599.76
Количината на стоката:

Материјал : Мека ткаенина.Исечете качулка карактеристики долг ракав, zip до пред и drawstring хауба.Совршено да се совпаѓаат со фармерки, панталони и leggings.Погоден за повик за секојдневно носење, викенд, на шопинг, на отворено и така натаму.Ве молиме погледнете го големина мерење во сликата пред да нарачате.Sweaty Rocks Жените Комплетна Поштенски Долг Ракав Drawstring Качулка Sweatshirt Култури Блузи/Шаблон Тип : Plain/Должина : Исечете/Сезона : Пролет/Есен/Тип : Zip Нагоре/Details : Drawstring, Патент/Вклопуваат Тип : Редовно се Вклопуваат/Деколте : Маскирани/Ракав Должина : Долги Ракави/Ракав Тип : Редовни Ракав/Чиста : Не/Ткаенини : Не-Рашири/.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата