Glo Кожата Убавина Крем Глазура Креда, Jetset

Glo Кожата Убавина Крем Глазура Креда, Jetset

Това е достапна
DEN 432.00
Количината на стоката:

сјај за совршенство.интензивна сатурација.импресивна престојуваат моќ.збогатен со витамини Ц и Е, Манго Нафта и Шеј Путер.изградена во острилка.Опис на производот Сјај совршенство.Електрични, висок сјај боја комбинира луксузен сјајни изглед со интензивна сатурација и импресивна престојуваат моќ.Збогатен со антиоксидантни Витамини Ц и Е, како и климатизација Манго Нафта и Шеј Путер за негување на заштита.Нашите креда-инспириран буци молив со вграден-во острилка обезбедува прецизни и погодност во едно.Бренд Приказна Персоналните нега на кожата решенија за подобрување на професионални третмани и негување на кожата минерална шминка која ги опфаќа, коригира и да го штити.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата