Роуз Дома Мода Завеса Прачки од 18 до 28-1 Завеса Прачка со Капа, Виси Завеса Род&Ѕид со Загради, Отворено Завеса Род, Завеса Прачки за Windows 18 до 28-Инчен: Црна

Роуз Дома Мода Завеса Прачки од 18 до 28-1 Завеса Прачка со Капа, Виси Завеса Род&Ѕид со Загради, Отворено Завеса Род, Завеса Прачки

Това е достапна
DEN 719.76
Количината на стоката:

Безбедност : обезбедување на прачка со завртка.Лесно се инсталира : Плафон или на ѕид.Робустен Челична Конструкција и 1" Прачка Дијаметар за Потешки Ткаенини.Сите Монтажа Хардвер Вклучени.Класичен Бакар Заврши.Оваа софистицирани и едноставни една завеса род во собата може да биде совршено се совпаѓа со било која тема од дома декорација стил.Инсталирајте ги во вашата спална соба, дневна соба, кујна, трпезарија или канцеларија за да додадете елеганција до вашиот дом.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата