Voluxe Издржлив Велосипед Анти‑Кражба, Велосипед за Заклучување, 1 Сет Велосипед Опрема Црна Велосипед за Велосипед

Voluxe Издржлив Велосипед Анти‑Кражба, Велосипед за Заклучување, 1 Сет Велосипед Опрема Црна Велосипед за Велосипед

Това е достапна
DEN 302.16
Количината на стоката:

【ЛЕСЕН И ПРЕНОСЛИВ】прстен форма, компактен и лесен, кој е лесно да се носат и продавница, практично да се користи. 【СИЛЕН И ЗДРАВ】Цинк легура заклучување на главата е анти‑кражба и анти‑pry, цврсти и трајни, анти‑корозија и анти‑ ' рѓа. 【БЕЗБЕДЕН И СИГУРЕН】двострано сечилото анти‑кражба клуч, клучот заби моделот е тешко да реплицира, во голема мера ја подобрува безбедноста. 【ТРАЈНИ И ПРАКТИЧНИ】интегрирани ПВЦ обвива заклучување на телото, удобно рака допир, долг работен век, и може да ја спречи велосипед рамка од тоа да биде изгребани. 【ЗАКЛУЧУВАЊЕ МЕТОД】различни заклучување методи, им овозможува да се заклучи предната вилушка/задните тркала/диск сопирачка.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Велосипед Кабел Lock Material : Цинк Легура + PVCColor : Black Size : Прибл. 140 x 110mm/5.5 x 4.3 in Lock Прстен Дебелина : Прибл. 12mm/0.5 in Package Листа : 1 x Велосипед Кабел Lock2 x Клучеви.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата