Topo Chico Пенливи Минерална Вода, Пресврт на Вар, 12 Fl Мл, Pack of 4

Topo Chico Пенливи Минерална Вода, Пресврт на Вар, 12 Fl Мл, Pack of 4

Това е достапна
DEN 350.40
Количината на стоката:

Освежувачки и разноврсна, тоа ги задоволува вашата жед или служи како совршен миксер.Благодарение на неговите природни минерални состав, Topo Chico може да се користи за да ја изгасне жедта, помага во дигестивниот porgress, и тоа е голема hangover лек.Topo Chico е нула калории газирани пијалаци.Topo Chico Пенливи Минерална Вода е пакувана на изворот во Monterrey, Мексико уште од 1895 г.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата