3-Ниво Метал Mesh Комунални Возен Количка за Складирање Организација Количка со Тркала, Беж

3-Ниво Метал Mesh Комунални Возен Количка за Складирање Организација Количка со Тркала, Беж

Това е достапна
DEN 959.76
Количината на стоката:

★ 【Мулти-цел се Користи】 : Оваа алатка возен количка може да се користат како алатки количка, услугата количка, книга количка, организација rack во вашата канцеларија, спална соба, бебе соба соба, провизии, кујна, купатило, перална, студио, училница, хоби и занает области. ★ 【Силна Структура】 : чување На кошничката е добро изградени, цврсти, трајни да се користи за многу години.Тоа е направен од висок квалитет на јаглероден челик и има функција на анти- ' рѓа, водоотпорен, отпорно на гребење.По полица има тежина капацитет до 22 lbs. ★ 【Лесно да се Движите】 : 4 тешки-должност casters (2 lockable) направи оваа алатка количка лесно да се движи или да ја запре каде што сакате да ги исполни вашите различни потреби. ★ 【Големи Кошеви 】 : 3 големи кошеви обезбеди доволно простор за складирање за вашиот секојдневен живот, оптимизирање на просторот користење. ★ 【Модерен и Лесен Дизајн】 : - Елегантен стил, мода боја и текстура изгледа се големи за да ги красат вашата просторија или канцеларија.Секоја полица на оваа алатка кошничката има тежина капацитет до 20 кг за 60 кг на целокупната складирање полица.Лак се справи со дизајн обезбеди интимни заштита.Силна u-облик челик метална рамка направи постабилна и побезбедна за вашите елементи. 2 lockable тешки-должност casters направи оваа алатка количка се движи или да ја запре секаде каде што сакате. 3-Ниво возен комунални количка создава специфичен и модерна атмосфера и додава повеќе работи темпо до вашиот дом. 4 слободни возен casters овозможи лесно мобилност како што треба, додека за заштита на подот од гребнатини.Вкупниот капацитет да достигне до 60 кг и е одлично да се одржи на широк спектар на предмети.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата