МИШЕЛИН Серпентина Вози Појас SMAMV6PK2325

МИШЕЛИН Серпентина Вози Појас SMAMV6PK2325

Това е достапна
DEN 709.92
Количината на стоката:

Оптимизираат Трошоците и да се Намалат Емисиите на CO2 - Нашите серпентина вози појаси се високи перформанси компоненти во можност да го издржат тешко мотор средини со голема брзина, висока температура, и влажни услови, што ги прави особено издржливи и носат-отпорни.Зголемена флексибилност и намалена тежина оптимизираат трошоците и да се намалат емисиите на CO2.Вграден-Во Тензија и Производ Гаранција - МИШЕЛИН појаси се достапни со polyamide мозок, што овозможува појас автоматски да се задржи правото појас тензија во текот на времето.Ова дава компактен, ниски-бучава се вози решенија со ниска одржување и повисока цена-ефективност.Исто така вклучува и една година производот гаранција за дефекти во материјалот и изработката под нормална и услуга.Овој производ е дизајниран да се вклопуваат специфични возила по OEM дизајн и барања.Ве молиме потврдете го со вашите возила сопственикот прирачник или ОЕМ спецификација за да се обезбеди правилна дел спецификација пред купување на оваа компонента.Имајте на ум дека моторот големина, додаток опции и други опции може да влијаат на производ големина и дизајн.Ако дополнителна помош е потребно, контактирајте со продавачот директно за дополнителни информации за производот и достапност.Го заменува 5060915, 6 PK2325, K060915 OE дел броеви. 6 Ребра 91.5 Во.x0.82 Во. - 2325 mmx20.828 mm.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата