Venum Елита Покривки-Black/Dark Кавер - - OneSize

Venum Елита Покривки-Black/Dark Кавер - - OneSize

Това е достапна
DEN 547.20
Количината на стоката:

100% полу кожа конструкција за голема трајност и висока борбена настапи.Нашите Venum Елита капи е добра заштита на главата.За да се обезбеди највисок квалитет на заштита, Елита капи е изграден со полу кожа за да се обезбеди удобност за време на обуката по завршувањето на обуката.Добро познат по својата издржливост, Елита покривки карактеристики тројна густина пена за подобра шок контрола и апсорпција.На главата и лицето покриеност е дизајниран со цел да се комбинираат заштита, додека одржување на 180 степени поглед на вашиот следен противник.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата