Etable Количка за Лаптоп во Кревет Фах Таблета Полнење Табела Прилагодливи Круг Биро со Вграден-во 10000mAh Батерија Моќ Банка и LED Светло - Пренослив Лаптоп Табела Појадо?

Etable Количка за Лаптоп во Кревет Фах Таблета Полнење Табела Прилагодливи Круг Биро со Вграден-во 10000mAh Батерија Моќ Банка и

Това е достапна
DEN 335.76
Количината на стоката:

★ ИНОВАТИВНИОТ ДИЗАЈН СО ИЗГРАДЕН ВО 10,000 MAH POWERBANK И LED СВЕТЛО – Ние разбираме дека постојат моменти, навистина треба да се работи во кревет, или дневна/watch филм на троседот.Затоа, ви нудиме иновативни круг биро/работна станица со вграден-во 10,000 m Ah моќ банка да ја дополните вашите телефони/таблети, со допир се префрлите USB LED светло обезбедување на осветлување, така што можете да видите правилно. ★ ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА КРУГ БИРО – може да се подигне висина на вашиот лаптоп за око ниво со користење на нашиот штанд.Нашите лаптоп табела ви нуди прекрасен агол на гледање искуство, кога гледа вашата омилена сапун/tv shows/youtube видеа итн.!. ★ ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ ДИЗАЈН – Направени од издржлив ABS пластика и засилен со волфрам челик.Нашиот штанд е здрав и да носат 15" лаптоп или тежина до 25kg без fretting!Тоа е ЕЛЕГАНТНО ПОЛИРАН и не изгледа мало. ★ МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН УПОТРЕБА – Употреба како читање и пишување маса, студија табела за децата да изработуваат домашни задачи, лаптоп работна станица(ултра тенок лап-топ), појадок во кревет круг на послужавник, стои табела за статистика, итн.Ние остави без камења unturned во обезбедувањето дека сте потполно задоволни. ★ КОМПАКТЕН ДИЗАЈН СО КОЛИЧКА за НОЗЕ – ви Овозможува да stow масата настрана кога не е во употреба, а со тоа заштеда на простор.Тоа е ПРЕНОСЛИВ, ЛЕСЕН, лесно да ги носите и се користат на go!.НАШАТА КРАЈНА ЛАПТОП РАБОТНА СТАНИЦА ОВОЗМОЖУВА ДА СЕ РЕЛАКСИРА ИЛИ РАБОТА НА КАУЧОТ, НА ПОДОТ ИЛИ ВО КРЕВЕТ!Дали сте во потрага за маса која може да се одржи вашиот компјутер, глувчето, пишување на материјали, додека работите на троседот или креветот?Дали сте уморни од протегаат вашиот назад само за да добие соодветен приказ на подвижни гледате во кревет?Дали сте уморни од лаптоп изгореници поради поставување на вашиот компјутер на вашиот круга, додека игри?Оваа иновативна табела може да ги реши сите овие предизвици, а уште повеќе како полнење на батеријата вашата таблетите или паметните телефони плус еден допир switch LED светло, па може да се види правилно!КАРАКТЕРИСТИКИ НА НАШАТА ЛАПТОП ТАБЕЛА ЗА КРЕВЕТ : ДОВОЛНО ТАБЕЛА ПРОСТОР - Нуди доволно простор за да го носат вашиот 14-15" ултра тенок лаптоп компјутер.ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ - Компактен со нозе кои може да се здипли за подобрување на чување.ИЗДРЖЛИВИ - Здрав и изработени од квалитетна ABS пластика, со засилен волфрам челик.ЛЕСЕН - Преносни и лесно да се врши од спалната соба до јадење да каучот, итн.ПРИЛАГОДЛИВ - висина и агол на гледање од табелата може да се прилагодат за подобро искуство.ИНОВАТИВНИОТ ДИЗАЈН - Со вграден моќ банка, можете да продолжите со работа или гледате филмови без страв од моќта пореметувања!ВЕРОЈАТНО ЌЕ САКАТЕ ДА го KNOWQ : Како да се добие маса нога назад?A : Само повлечете го малку назад пред притисни назад.П : Што е големината на табелата?A : десктоп големината на оваа табела е 22"x13"(56x33cm), кога е укината, тоа е 13"x11"x2"(33 x 28 x 5cm).На маса е наменета за 15" подолу лаптоп.Ширина меѓу нозе е 30"(78cm), max биро висина е 12.79"(32.5 cm).П : Како да ја дополните за на маса?A : Тоа може да се полнат со вашиот телефон адаптер со обезбедени микро usb.П : Како да го вклучите и исклучите моќ?О : Притиснете го копчето еднаш, за да ја отворите.Притиснете два пати по ред да го исклучите моќ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата