Rolife Салон за Мебел Складирање Кула со 5 на Ткаенина Фиоки, Ткаенина за Складирање Салон Фиока Единица за Спалната соба Ходникот Entryway Плакари,Крпа Фиоки со Метална Р?

Rolife Салон за Мебел Складирање Кула со 5 на Ткаенина Фиоки, Ткаенина за Складирање Салон Фиока Единица за Спалната соба Ходникот

Това е достапна
DEN 2232.00
Количината на стоката:

????✨【Лесен и Стабилна】чување На градите е во комбинација МДФ одбор и издржливи челична рамка.Ќе може да се движи до каде што сакате.кога fulling оптоварување и не ќе се тресат. ????✨【Лесно да се Соберат】 : Ткаенина салон е лесно да се соберат,може да се finsh тоа следење на настава во минути.Нозе може да се прилагоди за да се реши проблемот на нерамна површина. ????✨【5 Фиока Градите】Карактеристики 5 отстранлив складирање фиока единици со handle.By складирање на сите ваши облека и додатоци во едно погодно место за да се направи простор повеќе организаторот.Продавница и да организираат разни нешта кои не знаете како да се стави она. ????✨【Мултифункционален Салон】 : високи dresse натпревари совршено вашиот дом.Тоа е одлично за livingroom спални соби ходникот entryway плакари расадник и др.Може да се стави тоа на право место според вашите потреби, кое не може само да се продавница, но исто така декорирате вашиот дом. ????✨【Квалитет Гаранција Услуга】 : Ако имате некои проблеми во врска со нашата ткаенина салон за складирање кула,ве молиме контактирајте не на e-mail.Ние нудиме целосна наплата особено погоден за мајка, деца, бебе и др.Ткаенина салон кула направи да се зголеми вашиот простор користење,одржување простор, удобност простор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата