Де'Longhi Мика Панел Грејач, Соби до 250 квадратни. фт, Бела

Де'Longhi Мика Панел Грејач, Соби до 250 квадратни. фт, Бела

Това е достапна
DEN 2398.80
Количината на стоката:

ЦЕЛОСНА ОПРЕМЕНОСТ на ТОПЛИНА : Пакети 1500 w на топлинската моќ за целосна опременост на удобност.ЕЛЕГАНТЕН ИЗГЛЕД : Дали поставени на подот или монтирани на ѕид, ова е стилски начин да се остане топло.ПЕРСОНАЛНИТЕ УДОБНОСТ : Прилагодлив термостат и повеќе топлина прилагодувања ви овозможуваат да го прилагодите на вашите греење потреби.УДОБЕН ЅИД : Безбедно и лесно да се качи на било ѕид со вклучен комплет.ПРЕНОСНИ ТОПЛИНА : Лесна, компактна единица, со лесен справи и тркала лесно се движи од соба в соба.Објектот Димензии : 5 x 23 x 29 инчи.Извор на енергија тип : Corded Електричен.Компактниот Де'Longhi HMP1500 WH Мика Панел Грејач пакети 1500 w на максимална топлинска моќ во стилски, функционален дизајн кој совршено се вклопува во со било décor.Со својата мала меморија, механички контроли, и удобен wall-mount опција (хардвер вклучени), тоа е дизајниран за брзо и ефикасно топлина големи соби, со мулти-насочен топлина, без да се земаат до подот.Со прилагодливи термостат, таа обезбедува оптимални fanless на топлината користење на Мика-thermic технологија.За дополнителни мир на умот, топлинската shutoff функција спречува прегревање и еден совет-преку прекинувач автоматски shuts грејач надвор и се огласува алармот ако единицата е тропнал завршена.Лесен и пренослив, овој Де'Longhi Мика Панел Грејач ќе оди каде и да одите, што ќе ви овозможи да се загрее секоја соба во куќата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата