NuTone S99111381 Бања Вентилација Фан Замена На Леќа

NuTone S99111381 Бања Вентилација Фан Замена На Леќа

Това е достапна
DEN 1764.00
Количината на стоката:

Вистински Nu Tone S99111381 Леќа.Оваа замена на решетката собранието одговара на следните Nu Tone/Broan бања вентилација фан модели : 763 RLN-R01, 769 RL-R01, 769 RFT-R01. Димензии : 8" X 7".М-Замена на дел.Решетката се продава одделно кој е дел број S99111380. Опис на производот Вистински Nu Tone S99111381 леќа.Оваа замена на леќа одговара на следните Nu Tone/Broan бања вентилација фан модели : 763 RLN-R01, 769 RL-R01, 769 RFT-R01. Димензии : 8-Инчен со 7-Инчен (Приближни).Решетката се продава одделно кој е дел број S99111380. Од Производителот Вистински Nu Tone S99111381 леќа.Оваа замена на леќа одговара на следните Nu Tone/Broan бања вентилација фан модели : 763 RLN-R01, 769 RL-R01, 769 RFT-R01. Димензии : 8-Инчен со 7-Инчен (Приближни).Решетката се продава одделно кој е дел број S99111380.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата