Бали Жените Комфор Револуција Пред-Затворете Обликувањето Underwire Градник DF3P66

Бали Жените Комфор Револуција Пред-Затворете Обликувањето Underwire Градник DF3P66

Това е достапна
DEN 335.76
Количината на стоката:

Куп : 94% Најлон, 6% Spandex; Центар Појас Поставата и Купот на Linings : 100% Полиестер; Купот на Подлога : 100% Полиуретан Пена; Внатрешните Центар Појас : 100% Најлон; Назад : 95% Најлон, 5% Spandex.Увезени.Класичен обвивка.Затворач затворање.Рака Мие Само.Минимизира до 1 3/4" - за потенок, неспокојот изглед под вашите алишта.Чаши обезбеди дополнителни лифт и поддршка - да заживеат, наместо на изедначување.Удобноста Перница Ремени помогнат во ублажувањето рамо стрес.Перница - падна underwires додадете поддршка.Удобност-U дизајн за престој во местото ремени.Pullover градник на лесни, 360-степен-водат ткаенина.Фузиран-edge, рамна seamed Smooth Tec дизајн е речиси невидливи под облеката.Страна flex панели нудат дополнителни водат за лесно на, лесно се исклучи.Две-ply чаши со отстранлив пена инсерти за обликување и скромност.Назад мазнење со насочени поддршка зони.Кул Удобност влага-wicking ткаенина ви помага да бидете кул и удобно.Широк ремени дизајниран да остане на своето место.Не хардвер насекадеза вкупно мазност и удобност.Земја на Потекло : Увезени.Ткаенини : 61% најлон/39% spandex.Бали жените комфор револуција пред-затворете обликувањето underwire градник.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата