Мечот и Магии: Arcane Порталот

Мечот и Магии: Arcane Порталот

Това е достапна
DEN 938.88
Количината на стоката:

Од длабочините на бездната, нов, пеколен непријатели се повикани да се донесе хаос и смрт на Талон Брег!Креирате нови легендарни приказни од борбите и banishing нив за да се спаси царство.Во Мечот и Магии : Arcane Порталот, херои пат доведува до падините на величествен и наметнување на Громот Планини.Подготвени од страна whisperings на култ се обидува да стави крај на светот, на херои се соочат со предизвикот со сенка на безимените стравови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата