КООРДИНАТОР Универзална Фан Монтирање на Комплет за 7 9 10 12 14 16 Електрични Тенок Вентилатор, Пластични протурка Радијатор Вратоврска Рака (2 Парчиња)

КООРДИНАТОР Универзална Фан Монтирање на Комплет за 7 9 10 12 14 16 Електрични Тенок Вентилатор, Пластични протурка Радијатор Вратоврска

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

За инсталација на пренос ладилници и електрични фанови.Притисни Преку Радијатор Стил.Се Користи За Производство На Електрична Вентилаторот За Ладење И Пренос На Ладилникот.ВКЛУЧУВА : 8 - 9" ВРСКИ 8 - ГУМЕНИ ВЛОШКИ 8 - КОНЕКТОРИ 8 ИЗВОРИ.Универзална одговара на сите 7"/9"/10"/12"/14"/16" тенок фанови.Боја : 2 Пакет За инсталација на пренос ладилници и електрични фанови им Помогнам Преку Радијатор Стил се Користи За производство на Електрична Вентилаторот за Ладење И Пренос на Ладилникот ВКЛУЧУВА : 8 - 9inch ВРСКИ 8 - ГУМЕНИ ВЛОШКИ 8 - КОНЕКТОРИ 8 ИЗВОРИ на Универзал ги собере сите 7inch/9inch/10inch/12inch/14inch/16inch тенок фанови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата