Снег Форт Блок Производител, Снег Тули Создателот и Песок Замокот Мувла, Плажа и Снег Играчки за Деца, Отворено Зима и Лето Забава Играчки

Снег Форт Блок Производител, Снег Тули Создателот и Песок Замокот Мувла, Плажа и Снег Играчки за Деца, Отворено Зима и Лето Забава

Това е достапна
DEN 671.76
Количината на стоката:

【Висок Квалитет】 : Ова снег блок производител е направен од тешки-должност издржлива пластика.Тоа може да се користи на -16℃ 98℃, трајни и долг животен век. 【Снег & Песок】 : Изградба на крајната снег замокот во зима или во најголем песок замок во лето.Може брзо да се изгради снег замоци, песок замоци, igloos, ѕидови, итн. 【Големина & Боја】 : снегот тули правење на калапот мерки приближно е : 9.8" x 4.7" x 4.7".И постојат две бои на црвена и сина боја за да изберете од. 【Голема Забава】 : Тула калапи се прекрасен и лесен играчка за децата да си играат во снегот надвор и песок во лето.Можете да го користите и во четирите годишни времиња колку што сакаш, и дозволете им на децата да имаат среќен пат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата