ShowDoo 2021 ТВ Маскирани Човек Лигњи&Игра Кадифен Играчки 6 инчи, Кадифен Полнети Симпатична Cosplay Кукла (Триаголник)

ShowDoo 2021 ТВ Маскирани Човек Лигњи&Игра Кадифен Играчки 6 инчи, Кадифен Полнети Симпатична Cosplay Кукла (Триаголник)

Това е достапна
DEN 479.04
Количината на стоката:

【Висок квалитет на материјалите】 кадифен играчки е полна со еластична памук која е помек отколку обичните, кожата-friendly ткаенини ви даде подобар кожата на допир чувство, направи перница начин мека и удобна. 【Совршен Подароци】Светла боја и реални дизајн донесе крајната игри искуство.Одличен Божиќ изберете подарок за вашите деца, пријатели, семејство. 【Совршена Големина】 : Ова кадифен е околу 15cm/6 инчи.Мали димензии, лесна за носење, може да се земе тоа секаде и во секое време,Тие одговараат за спална соба, дневна соба, автомобил,канцеларија, дома декор и Партија оркестарот. 【Повод】Совршен за ноќта на Вештерките, cosplay костим, пантомимичари партии, костимот партии, Карневал, Божиќ, Велигден, тема партија, итн.Тоа е исто така фенси подарок за пријатели. 【Врвен Квалитет на Услуга】ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние сме многу среќни да ви помогнат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата