Акрилна Боја Пенкала, Злато, Сребро Водоотпорен Постојан Напредок Пенкала за Рок Сликарство, Дрво, Керамика, Стакло, Кригла, Платно, Метал, Пластика 0.7 мм дополнител?

Акрилна Боја Пенкала, Злато, Сребро Водоотпорен Постојан Напредок Пенкала за Рок Сликарство, Дрво, Керамика, Стакло, Кригла, Платно,

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

【Работа на речиси сите површината】 : Водоотпорен уметност боја маркери нерешено без проблеми на стакло, хартија, пластика, ткаенина, керамички, кригла, дрво, платно, метал, DIY занает-карта во донесувањето одлуки, облека, чанти, чевли, тикви, тегли и речиси сите други површини.Одлично за кригла и стакло декорација, рок сликарство, рака-насликани орнаменти, mixed-media уметност, и повеќе. 【Злато 3pcs +Sliver 3pcs】 : боја на капа и мастило е иста, овозможувајќи ви лесно да изберете боја ви се допаѓа.Постојана боја маркер пенкала имаат јасни мастило, мазна пишување, брзо сушење мастило, не е лесно да исчезнат, силна покриеност.Додадете прскање на различни бои за секој уметност и занает проект. 【0.7 ММ Вода-базирани на пигментот мастило】 : На акрилна боја за напредок е направен од високо обоени акрилна боја.И помина LHAMA/ASTM D4236,EN71-3,MSDS сертификација, безбедно и не-токсични, анти-ултравиолетови, брзо сушење, водоотпорен, се крие власта, силна светлина на корозија, висока лепливоста, може да остави траен белег на саканата површина. 【Лесен за употреба】 : Удобно пенкало зафат, пластични пен носителот, еден-парче калапи, силни и издржливи, погодни за долготрајна пишување.Постојат два челични топки за секоја акрилна боја пенкала, што може да се направи мастило се тресат повеќе рамномерно.Транспарентна боја маркер пенкало носителот јасно може да се види мастилото внатре, и секогаш да се разбере употребата на мастило.Не се лизга пенкало маска, зголемување на триење при влечење на капакот. 【Голем одмор подарок】 : Креирајте ваша работа со некој околу вас.Како подароци за вашите деца, родители, колеги, пријатели на Божиќ, Пролетниот Фестивал, birthday (роденден), ноќта на Вештерките, итн.Etra-парична казна боја пенкала се одличен уметност објект за двете професионалци и аматери!Ние се обезбеди 100% по-продажбата на услугата се додека не се задоволни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата