2GB Меморија Надградба за ASRock Плоча A75 Pro4 DDR3 PC3-10600 1333MHz DIMM Не-ECC Десктоп RAM меморија (ДЕЛА-БРЗ Бренд)

2GB Меморија Надградба за ASRock Плоча A75 Pro4 DDR3 PC3-10600 1333MHz DIMM Не-ECC Десктоп RAM меморија (ДЕЛА-БРЗ Бренд)

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : PC3-10600 DDR3 1333 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот. 2 GB PC3-10600 240 pin DDR3 1333 MHz 1.5 v cl9 Не-ECC Unbuffered DIMM.Компатибилен со : ASRock Плоча A75 Pro4. Систем Специфични меморија поддржани од страна на Делови-Брз Доживотна Гаранција и Бесплатен Техничка Поддршка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата