4 Пакет Сатен Око Маска, маска за очи 150 см (Црна Роза Црвена и Црна)

4 Пакет Сатен Око Маска, маска за очи 150 см (Црна Роза Црвена и Црна)

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

Карактеристики : долготраен и тешко да се солза, елегантен изглед со убаво сечење и sewed со парична казна шевовите, може да се пеглаат.Добар квалитет : овие око маски имаат 2 слоеви на сатен крпа, па тие го блокираат светлината поефикасно.Материјал : направени од мека и мазна сатен, лесни за да се спречи притисокот врз твоите очи и допир на вашата кожа нежно.Широк апликации : двете одговара за деца, патување, промена работа, медитација, и сл., и за дома, на патување, канцелариска употреба.Вклучува : 2 пакет црна роза црвена и 2 пакет црн сатен око маски, од околу 150 см во должина, 7 см во ширина. 4 Пакет око маска сатен спиење маска за очи 150 cm, црна, црвена и црна Широк спектар на употреба : Кога ќе сакате да се земе одмор иако местото не е целосно засенчени од завеси.Кога сте на патување со воз, итн, и би сакал да спие или да нап.Кога ќе се најде во состојба на длабока релаксација, а медитација или јога.И повеќе.Повеќе карактеристики : Овие око маски се меки и удобни, и кога се применува правилно тоа нема да дојде изгуби низ вашите активности.Спецификација : Материјал : сатен Големина : околу 150 см во должина, 7 см во ширина Боја : црна роза црвена, црна Пакет вклучува : 2 x Црното rose red eye маски 2 x Црно око маски.

Клучни карактеристики

Material:
satin
Size:
about 150 cm in length, 7 cm in width
Color:
black rose red, black
Package includes:
2 x Black rose red eye masks :
2 x Black eye masks :

Слични производи во категоријата