Инспиративни Morse Code Нараквици за Мажи Жени, Мајки Ден Татковци Ден Роденден на Божиќ Подароци за Мама Мајка, Татко, Ќерка Тетка Баба Накит Кабелот Заврши Спомен Дипл

Инспиративни Morse Code Нараквици за Мажи Жени, Мајки Ден Татковци Ден Роденден на Божиќ Подароци за Мама Мајка, Татко, Ќерка Тетка

Това е достапна
DEN 383.28
Количината на стоката:

Morse code накит е уникатен и посебен начин да се изразуваат чувства,погодна за жени мажи и момчиња и девојки, совршен подарок за мајка, ќерка, сестра, татко, брат на учителот.Прилагодливи нараквици големина за да се вклопат за повеќето жени мажи и девојки, момчиња, Нараквица материјал восок најлон мозок, црн камен, противалергиски 100% здрав и за кожата и природата.Прочитајте : Вера, Надеж, Љубов.Секој morse code хривнија пристигнува во луксузен подарок завиткување, со декодер картичка, така што примателот може да се прочита на нивната порака.Совршен По-Продажбата на Услугата и 100% задоволство загарантирана, Ние и ветуваме на нашите хривнија квалитетот исто како опис и слика дури и повисок квалитет.Morse code бразлетна е уникатен и посебен начин да се изразуваат чувства, како само вие и примачот ќе знаете што код се чита, и да се шири љубов со намера да донесе поблиску до себе и другите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата