Подобро Заедно Торта Topper, Ракопис, Испишана, Свадба Годишнината Партија Торта Декорација, Булчински Туш Торта Toppers, Ангажман Партија Материјали, Акрилик Огледало З?

Подобро Заедно Торта Topper, Ракопис, Испишана, Свадба Годишнината Партија Торта Декорација, Булчински Туш Торта Toppers, Ангажман

Това е достапна
DEN 263.76
Количината на стоката:

Совршен за декорирање торта десерт или други слатки за да го прослават вашиот партија или друга партија.Торта topper доаѓа со картонска амбалажа за максимална заштита.Изработени од еколошки висок квалитет сјајна акрил, 100% безбедни за вас или од други луѓе.Специјално дизајнирани за свадба партија, направете ја вашата партија незаборавно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата