Cancanle Спојки Собранието за STIHL 021 023 017 018 019T MS180C MS170 MS180 MS191T MS190T MS210 MS250 MS251 Пили

Cancanle Спојки Собранието за STIHL 021 023 017 018 019T MS180C MS170 MS180 MS191T MS190T MS210 MS250 MS251 Пили

Това е достапна
DEN 240.00
Количината на стоката:

За STIHL 021 023 017 018 019 T MS180 C MS170 MS180 MS191 T MS190 T MS210 MS250 MS251 Пила.Се однесуваат на Дел Бр 1123 160 2050 година. Пакетот Вклучува : 1 x Спојки Собранието.За STIHL 021 023 017 018 019 T MS180 C MS170 MS180 MS191 T MS190 T MS210 MS250 MS251 Пила се Однесуваат на Дел Бр 1123 160 2050 Пакетот Вклучува : 1 x Спојки Собранието.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата