Msd 90 Сте Искра Plug Терминали, 50 Ea

Msd 90 Сте Искра Plug Терминали, 50 Ea

Това е достапна
DEN 953.52
Количината на стоката:

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Dual Crimp Искра Plug Терминали.Безбедна crimp за диригент и ракави.Изработени од квалитетни материјали.Лесна инсталација.Издржливи и долготрајни.Кога потреба од замена Супер Диригент Жица, Чизми или Терминали, или едноставно да се изгради свој, MSD е она што треба да се доврши таа искра plug жица инсталирате!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата