Удобноста Бои Жените Ултра Мека Памучна Резервоарот Врвот, Стил 3060l

Удобноста Бои Жените Ултра Мека Памучна Резервоарот Врвот, Стил 3060l

Това е достапна
DEN 198.96
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Мека-изми облека-обоена ткаенина.Полу-опремени силуета.Rib поврзана трим применува деколте и armhole.Двоен-игла дното полите.Ние препорачуваме перење овие облеки во ладна вода со како боја на облека, како што некои од пигментот бои може да дамка светлина или бела боја на облека.sleeve_type : без Ракави.Некогаш мислев дека тоа ќе биде можно да се чувствувате кул и удобен во една од најжешките стилови околу?Сега можеш, со ова дами " Средината на тежина резервоарот врвот.Се носат како дел од слоевит облека или по сопствена.Или начинот на кој што ќе се добие спортски изглед спарени со удобноста на ултра-меки памук во 100% прстен откачи предиво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата