Hongso Замена Скара Горилници, Crossover Цевки, Топлина Плочи за Charbroil 463247310, 463257010 Гас Скари (SBD731-PPC321-SBE592)

Hongso Замена Скара Горилници, Crossover Цевки, Топлина Плочи за Charbroil 463247310, 463257010 Гас Скари (SBD731-PPC321-SBE592)

Това е достапна
DEN 863.76
Количината на стоката:

Се Вклопува Charbroil 463225312 463247310 463225315 463244011 463257010 466244011 466244012 Комерцијални Серија 4 Режач Гас Скара.Оригиналниот Дел Броеви : G515-2200-W1, G5152200 W1, G501-0008-W1, G5010008 W1; Оваа ставка вклучува 4 горилници, 4 топлина плочи, 3 carryover цевки.SBD731-4 Нерѓосувачки Челик Режач : 15 15/16" x 1".SBE592-3 Нерѓосувачки Челик Crossover/Носат во Текот : 6 3/8" x 13/16".Топлина Шатор Димензии : 16" x 3 13/16"; Топлина Плоча Материјал : Порцелански Челик. ➤Се вклопува Charbroil 463225312 463247310 463225315 463244011 463257010 466244011 466244012 Комерцијални Серија 4 Режач Гас Скара➤Оригиналниот Дел Броеви : G515-2200-W1, G5152200 W1, G501-0008-W1, G5010008 W1; Оваа ставка вклучува 4 горилници, 4 топлина плочи, 3 carryover цевки➤SBD731-4 Нерѓосувачки Челик Режач : 15 15/16" x 1"➤SBE592-3 Нерѓосувачки Челик Crossover/Носат во Текот Димензии : 6 3/8" x 13/16"➤Порцелански Челик Топлина Плоча Димензии : 16" x 3 13/16".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата