RIBANDS ДОМА Маскирани Еднорог Ќебе| Свилен Мека погоден за носене Качулка Ќебе за Деца, Години, Деца| Животинско Качулка Наметка, Фрли Ќебе w/Рог & Грива| Виножито & Ѕвез?

RIBANDS ДОМА Маскирани Еднорог Ќебе| Свилен Мека погоден за носене Качулка Ќебе за Деца, Години, Деца| Животинско Качулка Наметка,

Това е достапна
DEN 527.76
Количината на стоката:

СВИЛЕН НЕЖНО ЌЕБЕ ЗА ИГРА и НАП ВРЕМЕ : Лекување на вашиот малку munchkin ќебе директно од бајките!Нашите еднорог качулка ќебе е супер меки полиестер-фланелен боксери, што е свилен-мазна на допир и го прави за бескрајно да се забавуваат со своите украсена рог и грива.Совршен за деца и години - на забавата никогаш не запира.КОЛОРИТНИ и ЕНЕРГИЧНА : Нашата маскирани еднорог ќебиња се меки на допир, и да дојде во неверојатно, око-фаќање на различни бои.Постојат 5 варијации на бои на виножитото и ѕвезди!Ние веруваме дека тоа ќе стане омилен за snuggling, одржување на топло и удобно пред спиење, или едноставно за забава време на изведба!.СОВРШЕН ПОДАРОК : Нашата еднорог фрлиле ќебе доаѓа во рака патна торба и iwill се направи страшно подарок за оние случаи каде што сакате да ги направите вашите малечки скокаат од радост.Нашите маскирани ќебе ќе ја испорача бескрајна забава и смеа!.БЕСКРАЈНАТА ИГРА БЕЗ РАЗЛИКА КАДЕ СЕ наоѓате : Нашата еднорог ќебе може да се задржи вашата малку еден среќен, топол и безбедно дома, бабата и дедото е, камп, или во секое време тие се далеку од дома.Тие може да се земе тоа насекаде каде што за игра или само така вашите деца можат да имаат нешто од дома со нив.ЛЕСЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ : Сите наши еднорог ќебиња се издржливи и машина перат, така што откако авантура е завршена, само фрли во миење и имаат подготвен за следната авантура!.Нашите еднорог фрлиле ќебе карактеристики на фланелен боксери-полиестер материјал изградба дека останува супер меки на допир и е едноставно совршено за кревет време, snuggling да се читаат, или треба да се завитка околу вашиот малку еден за време на студената ноќ.Нашите еднорог качулка ќебе доаѓа во 5 различни шарени виножито стил варијации на за да изберете од.Заедно со еднорог рог, нашите фрли ќебиња функција радосна грива детали, пораби на врвот на главата, како и две очи и уши.Импресионира и да се стави насмевка на вашето малку еден лица без разлика дали тоа е Божиќ, Родендени или било која друга прилика достоен на величествен подарок дека вашите деца никогаш нема да се дел со!.Обврзана да биде сакан и да ужива, нашите маскирани ќебе доаѓа во рака носејќи-патна торба и е совршен за да се преправам-игра, нап-време, snuggles или едноставно работи околу куќата!.Достапни во 53.1" W x 47.2" H големина за деца години, нашите еднорог ќебе, го прави за совршен подарок.Уште еднаш на сите наши еднорог ќебиња се издржливи и машина перат, така што откако авантура е завршена, можете едноставно да се стави во машина за перење и да го имаат подготвен за следната авантура!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата