Nuovoware Шише за Вода Превозникот Торба, Шише Торбичка Носителот, Прилагодлив Рамо, Рака на Рака 2 Џеб Прашка Neoprene Ракав Спортски Шише за Вода Додатоци за Мажи/Жени Пеша

Nuovoware Шише за Вода Превозникот Торба, Шише Торбичка Носителот, Прилагодлив Рамо, Рака на Рака 2 Џеб Прашка Neoprene Ракав Спортски

Това е достапна
DEN 431.76
Количината на стоката:

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Направен од високо-квалитет neoprene, нашите шише превозникот торба има подобра отпорност на вода, shockproof, додека одржување на неговата висока мекост и еластичност.Neoprene материјал го прави повеќе здрав и не е лесно да се деформира во долго време се користи.ШИРОКО се КОРИСТИ : Ова шише за вода превозникот торба тоа е совршен за на училиште, се менуваат, џогирање, пешачење, велосипедизам, кампување, патување или дури и ако сте на плажа, во салата, или на спортски настани. 2 ЏЕБОВИ : мал патент џеб е за пари и картичка, голем патент џеб е за паметен телефон, клучевите, и други essentials.Кога ќе излезе, вие само треба да се донесе овој шише за вода торба, нема потреба да се носат во торба за да ги држат овие мали предмети.ДВА НАЧИНИ ДА се НОСАТ : Опремени со поместена се справи со рака и прилагодливи рамо, рака, тоа е удобно за вас да се носат.Овој спортски шише за вода превозникот торба изработка на рацете да ви бидат слободни од држејќи го шишето кога се на отворено.ОДЛИЧЕН ЗА ДЕТСКА & ВОЗРАСНИ : Тоа може ефикасно да се заштити вашиот шише за вода од гребнатини и носат и е опремен со прилагодливи рамо, рака, која е погодна за сите телесни типови.Можете да го носат на вашето рамо или крст-тело како гласник торба или носете го во вашата рака.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата