На песок и Sable од страна на Coty за Жени 2 Парче Сет Вклучува: 2.0 мл Келн Спреј + 1.0 оз Келн Спреј

На песок и Sable од страна на Coty за Жени 2 Парче Сет Вклучува: 2.0 мл Келн Спреј + 1.0 оз Келн Спреј

Това е достапна
DEN 435.84
Количината на стоката:

2 Pc Подарок Сет 2oz Келн Спреј, 1oz Келн Спреј.Лансиран од страна на дизајн на куќа на Coty во 1981 година. Пакување за овој производ може да се разликува од оној прикажан на сликата погоре.Тоа е сензуална и стимулирање на мирисот и совршен suite за секое време.Жените келн спреј има мешавина од јасмин, праска, gardenia, и разни зелени белешки што додава на својата богата мирис.Одличен подарок.Тоа е сензуална и стимулирање на мирисот и совршен suite за секое време.Жените келн спреј има мешавина од јасмин, праска, gardenia, и разни зелени белешки што додава на својата богата мирис.Одличен подарок.Coty Песок и Sable за Жените Келн Спреј.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата