СОЛ РЕПУБЛИКА 1306-01 V8 Звук на Моторот Јазик, Црна

СОЛ РЕПУБЛИКА 1306-01 V8 Звук на Моторот Јазик, Црна

Това е достапна
DEN 335.76
Количината на стоката:

V8 Звук на Моторот јазик за длабок бас и голема јасност.Ти овозможува да се чувствуваат целосна моќ на вашата музика.Се комбинираат со Звук Песна Headbands и Cleartalk Кабли за кориснички изглед.Надградба на вашиот тековната Песни слушалки јазик.Стилски црна боја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата