CAOMING Копчето Flex Кабел & Слушалка Џек Делови за Sony Xperia S / LT26 / LT26i

CAOMING Копчето Flex Кабел & Слушалка Џек Делови за Sony Xperia S / LT26 / LT26i

Това е достапна
DEN 2863.68
Количината на стоката:

Висок квалитет на копчето flex кабел замена и слушалка џек замена на делови за Sony Xperia S / LT26 / LT26i.Тоа се користи за да се замени скршен или нефункционален ресивер со нова.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.За product1. Висок квалитет на копчето flex кабел замена и слушалка џек замена на делови за Sony Xperia S / LT26 / LT26i.2. Замени скршен или нефункционален објект со нова.3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата