Жиро Isode МИПС Возрасни Рекреативен Велосипедизам Шлем

Жиро Isode МИПС Возрасни Рекреативен Велосипедизам Шлем

Това е достапна
DEN 1438.80
Количината на стоката:

Синтетички.ПАЗАРОТ-ВОДЕЧКИ ЗАШТИТА : Конструиран во Giro категоријата-водечки шлем тест лабораторија.МИПС : Користи Мулти-Насочен Влијание на Системот на Заштита да се пренасочи енергија во сообраќајна несреќа.УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА на ГОЛЕМИНАТА : Добијат право одговара, директно надвор од кутијата.ВЕНТИЛАЦИЈА : 24 отвори.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата