Не ' рѓосувачки Челик Лист Лажичка Кафе, SZBAIDEKJ 10 Компјутери Креативни Садови Десерт Лажици, Мешање, Мешање, Шеќер, Промешајте, сладолед Лажичка Сет (Сребро)

Не ' рѓосувачки Челик Лист Лажичка Кафе, SZBAIDEKJ 10 Компјутери Креативни Садови Десерт Лажици, Мешање, Мешање, Шеќер, Промешајте,

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

Премиум Материјал : лажичка кафе е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, силни и издржливи, не е лесно да се наведнуваат。.Идеална Големина : Секој десерт лажица е 4.8"/ 12 cm долги, со преносни и светлина-тежина големина, многу погодно да го чувајте или пренесувајте надвор.Пакет : Доаѓа со 10 лажици кафе,доволно за употреба.Широка Примена : Можат да бидат применети како лажичка кафе, мешајќи со лажица, лажица шеќер, промешајте бар лажица, мешање со лажица, чај лажица, мраз чај лажица, сладолед лажици;.Добра Услуга:Ние обезбеди доживотно заштита за сите наши клиенти.ако имате било незадоволство, ние гарантираме дека ќе ви обезбедиме со живот врати/размена на услуга.SZBAIDEKJ е посветена на создавање на креативни и практични лажички.Ние се потрошувачите' реалните потреби во предвид и се користи со врвен квалитет за да се создаде сакана производи.Спецификација : 1. Материјал : не ' рѓосувачки челик 2. Боја : сребро 3. Производ Димензија : 4.8" x 0.9" (12 x 2.3 см) 4. Пакет на Информации : 10 x 5 лажички. Облик : лист 6. Тежина : 12g Зошто да Изберете SZBAIDEKJ 's не' Рѓосувачки Челик кафени Лажички? - Направен од премија од не ' рѓосувачки челик, ова мешајќи со лажица е издржлив, лесен и лесно да се чисти. - Доаѓа со 10 парчиња на десерт лажици, тие може да ги задоволи секојдневните потреби. - Креативен изглед и стилски златна боја. - Совршена големина за мешање, мешање, млеко, сладолед, кафе, десерт, торта, итн.Ве молиме Имајте во предвид : ① ве Молиме не се впие во силна киселина и алкално течност. ② Избришете ја со сува крпа после чистење. ③ Ве Молиме да не ја изгребат тоа со тешко алатка за да избегнете оштетување на позлата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата