shop4ever Исус на Крст, T-Shirt

shop4ever Исус на Крст, T-Shirt

Това е достапна
DEN 263.76
Количината на стоката:

Памук Смеса.Службен Shop4 Ever бренд.Со гордост дизајнирана и отпечатена во сад.Удобно, модерно одговара, памук мешавина, миење на внатрешноста со ладна вода.Печати може да се појави помали за поголеми димензии.Совршен секојдневна облека, да ја покажат својата христијанска вера и се шири зборот на Исус Христос!Носете ја вашата омилена црква или библија студиската!.Одличен подарок за верниците христијани, и пастирите.Подарок за вашата мајка, татко, баба, дедо, брат или сестра за посебни прилики, Ден на Мајката, Таткото Ден, Божиќ, на годишнината, или Роденден.Проверете нашата продавницата за повеќе христијански облека и додатоци.Имаме мажите, жените и децата големини на располагање.Ексклузивно Shop4 Ever бренд новина кошули направени со памук смеса.Овие маици се печатени исклучиво во сад.Се препорачува да се мијат со ладна вода, внатре и надвор.Многу од нашите дизајни се достапни во дуксери, crewnecks, мажи, жени и млади големини и доаѓаат во различни бои.Проверете ја нашата продавница да ги видите сите!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата