Fenix Сол 18G-3C18X24-R24 Три Оддел 'Рѓосувачки Челик Потоне, Чинии: 18L x 24W x 12D, Вкупната Големина: 80.5L x 29.8W x 43H, 1 X 24 Право Drainboards, Galv Нозе

Fenix Сол 18G-3C18X24-R24 Три Оддел 'Рѓосувачки Челик Потоне, Чинии: 18L x 24W x 12D, Вкупната Големина: 80.5L x 29.8W x 43H, 1 X

Това е достапна
DEN 1833.60
Количината на стоката:

18 Мерач На 304 Нерѓосувачки Челик Изградба - Поцинкуван Челик Нозе. 18"L x 24"W x 12"Д – Сад Големина. 80.5"L x 29.8"W x 43"H – Вкупната Големина. 1 x 24" Право Drainboard.NSF Уверение.Fenix Сол е 18 G-3 C18 X24-R24 Три Оддел Комерцијални Нерѓосувачки Челик Потоне со 1 drainboard е изградена со користење на квалитет 18-мерач тип на 304 нерѓосувачки челик. 304 нерѓосувачки челик е многу отпорен на корозија.3 потоне прегради мерка 18" лево кон десно, 24" пред да се врати, и 12" длабоко.Три 3 1/2" кошница strainers се вклучени во вашето купување.На десната страна drainboard мерки 24" долго x 29.8" широк.Нашите 9" висок аглеста backsplash ќе помогне да се заштитат вашите ѕидови.Двајца 1 1/8" тапа дупки се удирани со тупаници од 8" центри (славина се продава одделно). 1 1/2" Валани рабовите им помогне на содржат нота и overflow.18"L x 24"W x 12"H оддел карактеристики coved агли за едноставен за чистење и 1 1/2" мозоци.1 5/8" поцинкуван челик нозе додадете дополнителна поддршка и издржливост додека прилагодливи пластични нозе се обезбеди максимална стабилност.Објектот е со сопствен дрво гајба за заштита при испорака.Тоа е важно за нас во Fenix Сол дека вашите предмети пристигне штета слободни и спремни за инсталирање. ***Комерцијални производи се дизајнирани и готови за употреба во комерцијална средина.Понекогаш површински несовршености како што се гребнатини, scuffs, и indents може да се најде.Ова е нормално и да се очекува на производи од оваа природа.Комерцијални производи се наменети да бидат инсталирани од професионалец.Собранието инструкции се врши по барањето.***.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата