A-Tech 4GB (2x2GB) RAM меморија за Dell Inspiron 560, 560s, 570 | DDR3 1066MHz DIMM PC3-има око 8500 240-Pin-от Не-ECC UDIMM Десктоп Меморија Надградба на Комплет

A-Tech 4GB (2x2GB) RAM меморија за Dell Inspiron 560, 560s, 570 | DDR3 1066MHz DIMM PC3-има око 8500 240-Pin-от Не-ECC UDIMM Десктоп

Това е достапна
DEN 719.76
Количината на стоката:

Капацитет : 4 GB (2x 2 GB Модули) Тип : DDR3 DIMM 240-Pin Брзина : 1066 MHz PC3-има око 8500 / (PC3-8500 U) Ранг : 2 Rx8 (Двоен Ранг x8) ECC Тип : Не-ECC Unbuffered (UDIMM) Напон : 1.5 V. Наменета за Dell Inspiron 560, 560s, 570 Десктоп Компјутер Модели.Компатибилен со изберете Intel Celeron, Pentium Dual-Core, Core 2 Duo, & Core 2 Quad процесори.Сите-Tech модули се подложени на строги обезбедување на квалитет и тестирање за да се обезбеди високи перформанси и сигурност.A-Tech обезбедува Доживотна Гаранција за сите наредби & нуди бесплатни сад врз основа Техничка Поддршка пред, за време & по купувањето.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата