KAJAL MANI Винил Кожата Налепница Decal Заврши за X-box-Еден-Серија X Конзола Кожата Поставите Џокер

KAJAL MANI Винил Кожата Налепница Decal Заврши за X-box-Еден-Серија X Конзола Кожата Поставите Џокер

Това е достапна
DEN 1116.00
Количината на стоката:

Кожата пакет ги опфаќа XBOX Серија X Конзола и од страни и лицето на еден Контролер.Ујп Одделение 3 Слој на Кожата - Флексибилни винил материјал со посебни блокира воздух ослободување отстранлив лепило обложени со висок сјај заштитна ламинатни.Двоен Слој Тешки винил материјал, обложени со висок сјај заштитна ламинатни.Лесно да се примени без воздушни меурчиња - Отстранување без леплива остатоци.Ќе не Нула, Бледнеат (УВ Отпорни) или Кора.Карактеристики : Кожата пакет ги опфаќа XBOX Серија X Конзола и од страни и лицето на еден Контролер.Ујп Одделение 3 Слој на Кожата - Флексибилни винил материјал со посебни блокира воздух ослободување отстранлив лепило обложени со висок сјај заштитна ламинатни.Двоен Слој Тешки винил материјал, обложени со висок сјај заштитна ламинатни.Лесно да се примени без воздушни меурчиња - Отстранување без леплива остатоци.Бродови Од и Направен од страна на ФЕЛИПЕ SEIJI KUBAShipping : ?Превозот НИ за 13-26 дена ?Превозот во Светот околу 20-30 days It е Убав Подарок Божиќ 2020 година. Со сите добри желби за брилијантна и среќен Божиќ сезона.Се надевам дека работите се одвиваат сите во ред со вас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата