Londo Вистинска Кожа Шминка Козметички Торба Торбичка Патувањето Организаторот Toiletry Спојки

Londo Вистинска Кожа Шминка Козметички Торба Торбичка Патувањето Организаторот Toiletry Спојки

Това е достапна
DEN 595.20
Количината на стоката:

ИСКЛУЧИТЕЛНА КОЖА ИЗРАБОТКА – На Londo Вистинска Кожа Шминка Торба е направена со висок квалитет, вистински cowhide кожа спроведен со парична казна и издржливи крои, дава елегантен изглед и тенок тело.Еден примерен модел на artisanal занает комбинирање на пријатно се чувствуваат и убав изглед на кожа без да се жртвува флексибилност и погодност.ГОЛЕМИНА На Londo Вистинска Кожа Шминка торба мерки 8.4 x x 4.5 2.5 инчи (21.5 x 11.5 x 6.5 см), и внатрешните zippered џеб мерки 5.5 x 3.1 инчи (14 х 8 см).ПРАКТИЧНИ – На Londo Вистинска Кожа Шминка Торба е дизајниран со олеснување во умот.Можете да носат вашата козметика, накит и toiletries со вас во движење.Можете да ги користите торба со себе како спојки или носат во вашата торба или ташна.ИЗДРЖЛИВИ – На Londo Вистинска Кожа Шминка Торба е направен од потрошни материјали и произведени со трајни и силни крои и користи квалитет на патентите за да се осигура дека таа има долга-трајни живот.СТИЛСКИ – На Londo Вистинска Кожа Шминка Торба доаѓа во четири различни бои, црна, кафеава, розова и виолетова, изберете боја која најдобро одговара на вашиот стил.Londo Врвот Жито Кожа Шминка Торба е направена со висок квалитет, топ-жито кожа спроведен со парична казна и издржливи крои, дава елегантен изглед и тенок тело.Можете да носат вашата козметика, накит и toiletries погодно внатрешноста на чантата.Торба себе може да се носи со себе како стилски спојки или во вашата чанта за погодност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата