Cackleberry Дома Црвени и Крем француски Проверете Ткаени Памук Жакард Салфетки 18 Инчи Плоштад, Сет од 4

Cackleberry Дома Црвени и Крем француски Проверете Ткаени Памук Жакард Салфетки 18 Инчи Плоштад, Сет од 4

Това е достапна
DEN 311.28
Количината на стоката:

Сет од четири класичен жакард ткаат црвена и крем француски проверете салфетки.Овие убави салфети се голем акцент кога забавни или да уживате во секојдневието.Секој мерки 17 инчи плоштад; појавување placemats и tablecloth достапни одделно.Проверки мерка 1 инч квадратен; 100% памук; машина за миење ладно, собори сува ниско; направени во Индија.Жив и разноврсна проверете ткаенина додава топлина и еден неврзан елеганција.Сет од четири класичен ткаени црвена и крем француски проверете салфетки.Секој мерки 17 инчи квадратни. 100% памук.Проверки мерка 1 инч квадратен.Машина за миење ладно, собори сува ниска.Направени во Индија.Овие убави салфети се голем акцент кога забавни или да уживате во секојдневието.Појавување на placemats и tablecloth достапни одделно.Жив и разноврсна проверете ткаенина додава топлина и еден неврзан елеганција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата